Firmamız stor perde mekanizmaları, zebra perde mekanizmaları, dikey perde mekanizmaları ve perdecilik sektöründe ihtiyaç duyulan tüm ekipman ve aksesuarların üretimini ve üretim sonrası toptan satış süreçlerini gerçekleştiren bir firmadır. Bünyemizde bulunan iki farklı plastik enjeksiyon tesisinde 15 kişilik ekibimizle beraber çalışmaktayız. Çalışma sürecimiz ileri üretim teknolojileri ile üretimin gerçekleştirilmesi, üretilmiş olan ürünlerin test edilmesi, kalite kontrol ve değerlendirmelerin sonucunda sürekli AR-GE iyileştirmelerinin yapılması aşamalarını içermektedir.

Geniş üretim kapasitemiz sayesinde ürünlerimizin çeşitli pazarlarda satışını gerçekleştirmekteyiz. Tüm dünyaya ürünlerimizi sunmaktayız. Üretimde çok çeşitli ve ekonomik serili ürünler, kaliteli ve dayanıklı plastik ürünler kategorilerinde alternatifler oluşturduk. Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşlere bağlı olarak ürünlerimizde iyileştirme çalışmaları gerçekleştirerek kalitemizi her geçen gün daha da ileri seviyeye taşımaktayız. Kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesini ön planda tutan firmamız daima kaliteli ve tercih edilebilir ürünler üretebilmek için çalışmaktadır.

Her geçen gün zebra perde ve stor perde mekanizması üretim kapasitemizi arttırarak ve üretim maliyetlerini düşürerek stratejik üretim planlaması yapmakta ve sektörde yurt dışı ve uzak doğudan gelecek olan ürünlere karşı kalite ve maliyet avantajı sağlamaktayız. Bunun yanı sıra yurtdışı satışlarımızı da arttırarak ülkemize ihracat konusunda destek olmaktayız.

Etiketler

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız