Firmasec.com internet sitesi

Firmanızın bilgilerini, ürün ve hizmetlerinizi... Yeni müşterilerinize ulaştırmanın, en etkili yoludur.
Firmanızın; ticari ve iletişim bilgileri, adres krokisi, iletişim/talep/teklif formları, ürünleri, hizmetleri, resimleri, firma tanıtım yazısı, ... Müşterilerinizin; firmanız, ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkındaki yorumları "firmanıza özel" tanıtım sayfasında toplanarak ürünlerinizi, hizmetlerinizi, "sizi arayan" yeni müşterilerinize Firmasec.com aracılığı ile gösterilir.

Firmasec.com firma bilgilerini düzenlemek

Firmasec.com internet sitesindeki hatalı firma bilgilerini düzenlemek için; ana sayfada bulunan " Giriş yap " bağlantısını kullanabilirsiniz.

Firmasec.com iletişim

Firmasec.com internet sitesindeki hatalı firma bilgilerini düzenlemek için; ilgili firma tanıtım sayfasının altında bulunan " Bu sayfada tanıtılan firmaya ait bilgiler yanlış mı ?" bağlantısını kullanabilirsiniz.

Firmasec.com kullanım şartları

https://www.firmasec.com/ adresinden yayın yapan bu internet sitesini kullanmadan önce lütfen kullanım şartlarını dikkatle okuyun.
Firmasec.com internet sitesini ziyaret etmek ve kullanmakla, sitenin kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. - Kullanım şartları

Firmasec.com bir telefon ve adres rehberidir.
Firmasec.com internet sitesi sahibi ve yöneticilerinin; site üzerinde tanıtılan kurumlar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
(Firmasec.com, site aracılığıyla yapılan ticari anlaşmalarda taraflara garanti veya güvence vermemektedir.)

Firmasec.com telif hakları

Firmasec.com internet sitesi yazılımı, görsel tasarımı, sitede yer alan yazılı ve görüntülü fikir ürünleri telif hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca güvence altındadır.
Firmasec.com internet sitesindeki herhangi bir içeriği, yazılı/görsel öğeyi, tasarım veya yazılım kodunu site sahibinin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen kopyalamak anılan yasanın ilgili maddelerine göre suç teşkil eder. Yasaları bilmemek cezaya engel değildir.
Yasayı bilerek veya bilmeyerek ihlal edip kopyalama yapmış olanlar hakkında, uyarı yapılmaksızın yasal takip başlatılmaktadır.