Günümüzün iklimlendirme araçlarından en önemlisi olan klimalar kapalı alanlarını havasını soğutan ve dış çevreden bağımsız bulunduğu konumun nemini ve sıcaklığını istenilen veya ideal olan seviyeye getiren klimalar konutlardan araçlara kadar artık çok geniş bir yelpazede kullanılmaktadır. Ülkemizde halkımız tarafından tercih edilen Duvar Tipi Klima, Salon Tipi Klima çeşitleri teknolojiyle bütünleşerek her geçen gün gelişmekte ve yeni gelen özellikleriyle tüketicilere ısıtma ve soğutma alanlarında yardımcı olmaktadır. Daha çok doğu illerimizde ve özellikle Elazığ ilimizde soğutma amacıyla yazın kullanılan klimalar doğru kullanıldığı takdirde ve halkımızın klima çok elektrik tüketir kanısının aksine ekonomik olarak tüketicilere yardımcı olmaktadır. Bulunduğu ortamda hava dağılımını kanatçıkları sayesinde eşit yapmayı hedefleyen cihazların asıl amacı sadece soğutmak veya ısıtmak değil aynı zamanda ideal nem oranını ayarlayabilmektir. Tabi Elazığ Klima Servisi olarak önerimiz klimanızı satın almadan önce ve satın aldıktan sonra uygun koşullarda kullanmanızdır. Uygun koşullardan bahsedecek olursak:

Lütfen klimanızı almadan önce klimanın takılacağı yerin büyüklüğü binanın iç dış yalıtımlarına uygun klima çeşitinden veya büyüklüğünden seçiniz. Bu sayede hem daha ekonomik fiyatlara cihazınızı kullanabilir hemde en üst seviyede verim almış olursunuz.
Teknik etüt yaptırmanız Klimanız ve sizin için daha faydalı olacaktır. Bu sayede işletme ve maliyet fiyatları hakkında klima almadan önce bilgi edinmiş olursunuz.
Klimalarınızı her daim ideal sıcaklık seviyesi olan 23 - 24° sıcaklıkta %50 bağıl nem oranında çalıştırmanızı öneriyoruz. Daha fazla soğutur düşüncesi ile 17 - 18°'de çalıştırmanız cihazınızın hiç dinlemenden çalışmasına sebeb olacak ve bu da bir zaman sonra motor dahil olmak üzere büyük arızalara sebebiyet verebilir ve siz tüketicilere ekonomik olarak pahalı fiyatlarla başbaşa bırakabilir.
Elazığ Klima Tamircisi olarak klima alanındaki çalışmalarımızdan bahsedecek olursak:

Klima Bakımı
Klima Tamiri
Klima Montajı (Garantisi sona ermiş ürünlerde. )
Klima Sökümü (Demontajı)
Elazığ içerisinde klima taşıma işlemi (Bir yerden söküm diğer yere montaj)
Klima motor değişimi
Klima gaz sarjı
Daha birçok konuda siz değerli tüketicilerimize özel servis statüsünde hizmet sunuyoruz. Eğer sizde markası ne olursa olsun klima sahibiyseniz ve cihazınızın bakıma veya teknik desteğe ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız bizlere ulaşabilir klimanız için kısa sürede randevulu servis hizmetimiz ile teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.

Etiketler

Konum



Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

ELAZIĞ ENDÜSTRİYEL SOĞUTUCU SİSTEMLERİ firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder