Kocalar Konya Oto Elektrik firması olarak Otomotiv sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz. Oto Elektrikçi olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, konya oto elektrik 7/24 firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.

Oto elektrik, marş dinamosu, şarj dinamosu, oto elektrik ustası, akü, merkezi kilit sistemi, alarm, cam otomatiği montaj ve tamiri, klima ve far ayarı olarak Konya Selçukluda hizmet vermekteyiz. Üstelik tamamen profesyonel olan çalışma ekibimiz müşterilerimiz ile sürekli tatlı bir dil üzere iletişim kurmakta ve bu sayede müşterilerimizin hem işlemleri en başarılı şekilde halledilip, ihtiyaçları eksiksiz bir şekilde karşılanabilirken hem de mutlu bir şekilde hizmetlerimizden faydalanmasının önü açılmış olabilmektedir. Müşterilerimizin çeşitli alanlarda tercih etmiş olduğu ürünlerimiz ile garantili ve güvenli bir hayatı onlara sunuyoruz. Hizmet standartlarımızı oluşturan yüksek kalite ile birlikte sahip olduğumuz sistemlerimiz ile müşterilerimize bu güvenliği ve güveni de sunuyoruz.

Misyonumuz: Konya'da En İyi Oto Elektrik olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz: Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

Etiketler

KonumYorumlar (1)

  • MERT KAZANLAE 1 yıl önce

    Aldigim hizmet gayet guzeldi. Cok beyefendi insanlar 3 4 saatimiz beraber gecti isimiz uzun surdugu icin. Hem misafirperverler hemde on numara iscilikleri var. Temiz titiz calisiyorlar. Gittigim gun icin cok yogun bir gundu ve her gelen kisinin gonlunu kirmayalim diye herkesle guzelce ilgilendiler. Guzel esnaflar isi dusen herkese tavsiye ederim

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

KOCALAR KONYA OTO ELEKTRİK firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder