2. el ve sıfır makine satışlarımızda öncelikle müşteri odaklı kurulum ve eğitim şu şekilde işlemektedir
2. el aldığınız bir makineyi işletmenize indirdiğimizde tüm sarf malzemelerin (Kafa, Damperler, filtreler, cap station ve hortum tesisatı) değişimi yapılır. Bu şekilde makinemiz sıfırdan farksız bir şekilde çalışmaya hazır hale getirilmiş olur.

Hizmetlerimiz daha çok su bazlı dijital pigment boyaları ile çalışabilen, geniş ölçüde Roll to Roll (metraj) veya pamuklu parça kumaş, tshirt gibi küçük ölçülere de baskı yapabilen, baskı ölçülerini istediğiniz şekilde biçimlendirerek baskı alabileceğiniz makinelerdir.
Pamuklu kumaşa baskı yapabilen makinelerin genel özelliği, herhangibir transfer kağıdı kullanmadan direkt pamuk üzerine baskı yapabiliyor olmasıdır. Bu tekniğe dünya genelinde D. T. G denilmektedir. Yani Direct  To Garment olarak söylenişin kısaltmasıdır.

DTG Teknik Dijital Baskı Çözümleri ve Teknik Servis Hizmeti, 15 yıllık teknik servis ve dijital baskı makineleri, printer, dijital pigment boyaları, pamuklu kumaşa ve tshirte dijital baskı uygulamalarıyla ilgili birçok deneyimimizle sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için en kısa zamanda bizimle iletişim kurunuz.

İkinci el ve sıfır makine satışlarında, daha çok tekstil pigment boyalar ile pamuku tshirte baskı önde olmak üzere birçok alanda kullanılan dijital baskı makineleri ve sarf malzemeleri ürün yelpazesine sahip olmaktayız.
• Modern, teknolojik ve doğaya zarar vermeyen üretim tesisleri,
• Kurum içi operatörlük ve uygulama eğitimleri, doğru İşe doğru insan ve iş sorumluluk bilgilendirmesi,
• Gelişime ve sürekli iyileştirmeye açık kalite anlayışı,
• Çevre dostu ürünler,
• Müşteri destek hizmeti ve teknik servis desteği ile gerçek müşteri memnuniyeti bütününde çalışmalarını sürdürür.

EtiketlerYorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

DTGTEKNİK firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder