ZEKAİ GÖKÇELİK SERBEST MUHASEBECİ MÂLİ MÜŞAVİRLİK

RAMAZAN PAŞA MAH. VARDAR İŞHANI KAT: 1 NO: 97 AYDIN / EFELER


ZEKAİ GÖKÇELİK SERBEST MUHASEBECİ ve MÂLİ MÜŞAVİRLİK BÜROSU; Tüm mükelleflerime küçük, büyük ayrımı yapmaksızın ilgi ve itinayla kaliteli hizmet ile Sektörüne göre en avantajlı şartları, ve muhasebe mevzuatını müşterilerime sunmaktayım. Gelişen ve değişen mevzuata hakim, geçmiş birikimi yüksek, tecrübeli, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetini yüksek düzeyde tutma anlayışıyla, titizliği ile hareket etmekteyim. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine göre en iyi analizi yapıp yararlanabilecekleri tüm fırsat ve istifadeleri, Danışmanlık hizmetlerini, şirket kurmak, tasfiye etmek, kooperatif kurmak, tasfiyesini yapmak, tüm dernek ve site - apartman yönetimi defterlerini tutar ve bizzat bilgilendiririm, adi ortaklık ve basit usulde mükelleflerde dahil olmak üzere tüm muhasebe ve mali müşavirlik hizmetlerini sunmaktayız.
Ayrıca tüm müşterilerime Muhasebe Sistem Kurulumu konusunda tecrübeli kurulum işlemleri, SGK ve İş Mevzuatı konusunda danışmanlık, Firmalarda Muhasebe Personeli Eğitimi verilmesi, KDV İADE işlemleri vb birçok konuda iş ve işlemleriniz iş tecrübesi ve birikimimizle itinayla yapılır.

Etiketler

KonumYorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

ZEKAİ GÖKÇELİK SERBEST MUHASEBECİ MÂLİ MÜŞAVİRLİK firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder