10 yılda Türkiye genelinde yüzlerce müşteriye ulaşarak, müşterisinin ihtiyaçlarına göre çalışan soğutma makineleri üzerinde araştırmalar yaparak, tasarruflu ve izlenebilen soğuk odalar üreten bir teknoloji ve mühendislik firmasıyız.
Farklı sektörlerin soğuk depo ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Soğuk depolar için soğutucu cihazlar, soğuk depo kabinleri, kapıları ve rafları üreten firma, servis hizmeti ve deneyimli kadrosu ile profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Uzun yıllar soğuk depo ihtiyacı olan sektörlere ve bu konuda çalışanlara partnerlik yapan firmamız, üretimini yaptığı ürünleri kendi bilgi, birikimiyle tasarlamaktadır. Teknolojinin tüm yeniliklerini kullanan firma, dayanıklılık, düzenli iş ve estetiğe önem vererek dünya standartlarında üretim yaparak, müşterilerine güvenilir ve sağlıklı ürünler sunmaktadır.
Geniş yelpazede üretim yapan firmamız, otel, tatil köyü gibi turizm yatırımları, et, balık, tavuk işletme ve depolama tesisleri, süt ve sütlü mamuller üretim ve stoklama tesisleri, elma, portakal, diğer meyve ve sebze depolama tesisleri kurmaktadır.

Etiketler

KonumYorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

CİHAN ENDÜSTRİYEL SOĞUTMA firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder