Güç Nakliyat 1996 Yılında Kurulan Ankara'da Hizmet veren Nakliyat Hizmetini En Kaliteli Şekilde veren Firmadır, Zaman Zaman Yaz Kampanyaları Kış Kampanyaları Yapan Bir Firmadır. Güç Nakliyat Olarak Şirketimizde Toplam Çalışan sayısı 24 Tür. Bu Her Geçen Gün Yükselmektedir. işçilerimiz özenle seçerek alıyoruz. hepsi işinde profesyonel yerlerde olan kişilerdir ve yabancı ihtiyacı olmadıkça çalıştırmayan bir firmayız genelde akrabalarımızdan oluşan firmamız 1996 yılından beri hizmet vermektedir. ASANSÖRLÜ NAKLİYAT Hizmetleri ile güçlü ve Hızlı Bir Firmadır. Günlük Olarak Ankara - İstanbul - İzmir - Antalya Seferlerimiz Bulunmaktadır. Bu Seferler İle Size En Ucuz Nakliyat Hizmetini Vermekteyiz. İsteğinize Özel 3+1 Seferlerimiz Sürmektedir. İsteğinize Özel Araçlar Çıkartırız Ve sadece sizin eşyanız ile istediğiniz illere gönderim yaparız. eşyalarınızın hepsi en iyi sarma şekli ile sarılıp ambalajlı nakliyat Hizmetlerimizle eşyalarınıza Hiçbir Zarar Gelmeyecek.


Araçlarımızın Hepsi Evden Eve Nakliyat için Tasarlanmış Olup Çelik Kasalarla Logolu Araçlarla Çalışmaktayız. Başka Araç Gönderimi Yapılmamaktadır. Kendi Araçlarımızla Çalışıyoruz. Şehir Dışı Nakliyat Hizmetimizde Türkiye'nin Her tarafına Nakliyat Hizmeti Sunmaktayız. Eşyalarınıza Hiçbir Zarar Gelmeyecek.


Ofis Taşıma İşlemlerinde 1996 Yılından Beri Kesintisiz Olarak Yapıyoruz. Bütün Ofis Taşıma İşlemlerini Kesintisiz Bir Şekilde Yaptık.

Etiketler

KonumYorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

ANKARA GÜÇ NAKLİYAT firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder