Bilişim Sepeti 2012 Yılından beri İstanbul/Bahçelievler'de, Web/Grafik Tasarım - Web Yazılım konusunda kaliteli içerikleriyle hizmet sunmakta. İstanbul web tasarım firmaları arasında olan Bilişim Sepeti Bölgenin En İyi Reklam Ajansıdır.

Hayallerinizi gerçekleştirmek için profesyonel çözümler üretiyoruz. Dijital pazarlama, kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtıp ticari hayatta başarıyı yakalayabilmeniz için geniş personel kadromuz ile yoğun mesailer harcıyoruz. Hedef kitlenize en doğru ve hızlı bir şekilde ulaşmak için hemen bizlere ulaşın.

Vizyonumuz: Uzman kadromuzla web tasarım ve grafik tasarım konularında hizmet veren, hizmeti dünya kalite standartlarında ve alanında öncü bir yapı oluşturmak, web - grafik alanlarında yurt içi ve dışında sektörün önde gelen firmalarıyla rekabet edebilir bir isim olmak.

Misyonumuz: Alanımızdaki konularda araştırma geliştirmeye önem vermek, şirketlere ve bireylere bilişim konularında danışmanlık hizmeti vermek ve dünya standartlarında bir marka olmak.

EtiketlerYorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

BİLİŞİM SEPETİ firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder