Yıllardır iyi hizmet vermek için yaptığımız çabalarımıza bir yenisini daha ekledik ve minik dostlarımızın ihtiyaçları ile ilgili tüm ürünleri web sitemizde sizlerle paylaştık.

Ürün skalamıza renkli görüntüleri ve ayrıntılı ürün tanımları ile yaklaşık 2. 000 civarı kadar ürün ekledik. Mamadan, köpek oyuncaklarına kadar uzanan bu devasa ürünlerin arasında, ihtiyacınız olan bütün evcil hayvanlara özel yapılmış, en iyi markaların, en kaliteli aksesuar, yem, mama, kıyafet ürünlerini temin edebilirsiniz.

Pet shop sektörü içerisinde edindiğimiz tecrübeyi, sevimli dostlarımızın ve sizlerin istekleri doğrultusunda İnternette Müşteri Memnuniyeti sloganıyla ihtiyacınız olan tüm hizmetleri, tek noktadan vermeyi hedeflemekteyiz.

Köpek Maması, Kedi Maması, Kedi Kumu ve bir çok ürünü web sitemiz üzerinden sipariş verirken, sizler için titizlikle seçtiğimiz ürünlerle küçük dostlarınıza en tatlı ve keyifli ürünleri zaman kaybetmeden kapınıza kadar teslim alabilirsiniz.

Online Petshop Alo Mama hizmetlerimizle Denizli’nin tüm ilçelerine gönderim yapılmaktadır. Kapıda ödeme ve Banka havale sistemi ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Etiketler

KonumYorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

ŞİRİN DOSTLAR PET SHOP AKVARYUM VE KUŞ EVİ firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder