2005 yılından günümüze kadar, Bursa Kuru Temizleme firmaları arasında kaliteli hizmetiyle müşterilerinin haklı beğenisini kazanan Bursa As Kuru Temizleme, kuru temizleme sektörünün önde gelen firmalarından biri olarak nilüferde hizmetine devam etmektedir. Bursa kuru temizleme, kaliteyi, dürüstlüğü ve güleryüzü kendine ilke edinmiş, nilüfer kuru temizleme, otel çamaşırhane, çarşaf ve yorgan kuru temizleme gibi alanlarda bursa kuru temizleme firmamız hizmet sonrası da saygıdeğer müşterilerinin görüş ve önerilerine her zaman değer vermiştir.

Bursa kuru temizleme hizmet yarışının giderek büyüdüğü zamanımızda değişen tek şeyin teknoloji olduğunu bilerek, müşterilerine en iyi hizmeti vermek adına yeni bir yapılanmaya girerek, nilüfer kuru temizleme ve otel çamaşırhane ağırlıklı olarak çağımızın nimetlerinden faydalanması adına internet üzerinden de müşterilerine ulaşmaya karar vermiştir.

As Bursa kuru temizleme olarak bizi yalnız bırakmayan ve bize güvenen her müşterimize sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.

Misyonumuz
As Bursa kuru temizleme olarak misyonumuz; hedef, ilke ve stratejileri doğrultusunda: Kalite tecrübe ile sabittir sloganıyla birinci sınıf kuru temizleme hizmeti vermek, kuru temizleme müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini ön planda tutmak, Bursa kuru temizleme ve Nilüfer kuru temizleme mağazalarımızı, çağdaş teknolojilerin gelişmiş kuru temizleme sistemleriyle donatmak, toplum yaşamını kolaylaştıracak yeniliklere imza atmaktır.

Vizyonumuz
As Bursa kuru temizleme, değişen ve gelişen dünya koşulları içerisinde, geleceğe yönelik bir anlayışla Bursa kuru temizlemele sektöründe liderliğini koruyarak ismine değer verilen bir marka olacaktır.

Etiketler

Konum

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

AS BURSA KURU TEMİZLEME firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder