Erdağ Metal olarak 1988 den günümüze Çelik ve Makine Endüstrialanında hizmet vermekteyiz. Çelik yapı denildiğinde Türkiye de faaliyet gösteren ve ilk akla gelen firmalardan birisiyiz. Çelik yapısistemleri diğer yapı sistemlerinden farklı olarak, farklı yapı sistemleri vardır ve bu Çelik yapıların kendine has karakteristik özellikleri olduğunu gösterir.

Günümüzde çelik yapıların önemi çok büyüktür. Bunun en büyük sebebi ise hızlı ve ekonomik bir inşa sürecine sahiptir. Çelik yapıların kullanım alanları başlıca şunlardır: Sanayi yapıları, Köprüler, Sosyal Yapılar, Çok Katlı yapılar, Gökdelenler, Asmakat, Merdivenler ve üst geçişlerdir.

Erdağ Metal olarak profesyonel ekibimizle Çelik Yapı ve benzeri yapı çeşitlerinde profesyonel olarak müşterilerimizin yanında olmaktan gurur duyuyoruz. Sonuçta bir Çelik Yapının tasarımı, hesaplamaları ve uygulaması yanlış yapılırsa Çelik Yapıların kullanım ömrü ve müşteri beklentileri açısından zayıf olacaktır. Erdağ Metal Çelik ve Makine olarak Endüstri şirketi müşterilerine en uygun ve sağlam Çelik Yapıyı teslim etme sözü verir.
www. erdagmetal. com

EtiketlerYorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

ERDAĞ METAL firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder