titanik resim - çerçeve
1994 Yılından bugune İstanbulun çeşitli semtlerinde faliyet gösteren firmamız Ümraniye Esenevler mah. yeni ismimiz TİTANİK ÇERÇEVE olarak Ümraniye halkımızın hizmetine başlamıştır.

Bir çok ünlü ressamların yanısıra tuval üzerine transfer baskı resimleri de itina ile çerçeveleyen ve gerekirse paspartu ve kabartma seçenekleri ile de süsleyen Titanik Çerçeve, dilerseniz kendi resim ve fotoğraflarınıza da çerçeve hizmeti vermektedir.

Uygun fiyat ve kaliteli işçilik anlayışı ile yola çıkan Titanik çerçeve, kendi imalathanesinde bulunan köşe kesme pres makinası ve köşe birleştirme presi ile de hızlı ve kaliteli üretim yapmaktadır.

Türkiyenin kalitede rakibi olmayan çerçeve imalatçısı Dörtdivan ürünleri ile bin bir çeşit çerçeve seçeneklerini beğeninize sunmaktayız.

Titanik çerçeve'de kırık camlarınız, aynalarınız, masa sehba camlarınız, kapı camlarınız, dekoratif cam işleriniz aynı gün içerisinde yapılır.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip edebilmek ve müşterilerimize daha kolay ulaşabilmek için yayına başladığımızwww. titanikcerceve. com ve www. umraniyecerceve. com web sitelerimiz ile hem ürünlerimizi beğenilerinize sunmaktayız, hemde daha kaliteli bir hizmet verebilmek için küçük bir adım atmış olmaktayız.

İşyerimiz hafta sonları da sizlere hizmet vermektedir.

Etiketler

KonumYorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

TİTANİK ÇERÇEVE firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder