Nautilus Bilişim ve Mühendislik, uzun yıllar kurumsal ve çok uluslu şirketlerde çalıştıktan sonra Muğla’da bir araya gelen bilişimcilerin kurduğu, Bilgi Sistem ve Teknolojileri alanında faaliyet yürüten mühendislik, danışmanlık ve AR - GE firmasıdır.
Yurt dışı ve Türkiye'de; enerji, inşaat ve endüstri gibi alanlarda faaliyet yürüten büyük ölçekli ve çok uluslu şirketlerde edindikleri 25. yıla yaklaşan tecrübelerini bütünleştiren eğitimli ekibiyle sürekli, güvenilir ve çözüm odaklı bir bakış açısıyla %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen iş ortaklığı olarak kurulmuştur.
Firma bazında özelleştirilmiş, geri dönüşümü yüksek ve ölçülebilir Bilişim Teknolojileri çözümlerini hassasiyetle inşa etmektedir.
Alanında uzman ve nitelikli mühendisleri ve teknik kadrosuyla doğru ve gerekli teknoloji çözümlerini müşterilerine sunmaktadır.
Hızla değişen ve gelişen bilgi teknolojileri ve sistemleriyle, firmalara maliyet ve rekabet avantajı sağlayan, değer yaratan, yenilikçi ve yüksek teknoloji çözümlerini firmaların özgün koşullarına uygun olarak tasarlayarak hayata geçirmektedir.
Teknoloji bilgisi, alan uzmanlığı ve proje deneyimi ile süreçleri doğru yöneterek, müşterilerinin bütçe, zaman ve insan kaynaklarını en etkin şekilde yönetebilmesine yardımcı olmaktadır.
Bu şekilde firmaların bilgi sistem ve teknoloji yatırımlarıyla değer yaratabilmesine imkan sağlıyor.

EtiketlerYorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

NAUTİLUS BİLİŞİM VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder