FRM ISI Hakkında
İklimlendirme sektöründe 2014 yılından itibaren faaliyete başlayan FRM ISI, sektördeki gelişim ve değişimin öncüsü olarak inovasyonu kurumsal yapısı ile özleştirmiş Türkiye’nin lider ısıtma grubu konumundadır.

Gelişime yönelik yatırımları ve güçlü altyapısıyla Antep de bulunan kurumsal satış ve operasyon merkezi, 14 şubesi, 60 araçlık hizmet filosu, 150 personeli ve 100 ustasıyla beklentilerin üstünde hizmet üretiyor. Antalya, Kahramanmaraş, Gaziantep, Malatya, Kilis, Mardin ve Mersin'de bulunan Şubeleri ile 7 ilde yayılmış geniş satış ve hizmet ağı ile ısıtma soğutma sektöründe çözüm sunuyor.

Müşterileri ile birebir iletişime geçerek ne istediklerini analiz eden ve buna göre ısıtma ötesi çözümler geliştiren FRM ISI; kalite belgeleri, sosyal sorumluluk projeleri ile doğa ve insana verdiği değeri güçlendiriyor. Isıtma soğutma alanında hizmet verdiği yüzlerce ürün grubunu, sektöründe dünyanın ve ülkemizin önde gelen markalarından temin ederek tüketiciyle buluşturuyor.

Bugün, ısıtma sektörünün öncü firması olan FRM ISI 100. 000 bağımsız mekânın ısıtma dönüşümünü başarıyla gerçekleştirmiştir. Yoğuşma, güneş enerjisi ve ısı pompası gibi sadece verimli ısıtma teknolojilerini kullanıyor olması doğaya ve insana verdiği değeri özetler niteliktedir.

"Türkiye'nin Doğalgazda Isıtma ve Soğutma Uzmanı"

EtiketlerYorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

FRM ISI firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder