Konya Uğur Servisi; Konya Uğur Soğutma Yetkili Servisi Has Soğutma Müşteri Hizmetleri Merkezi olarak, tüketicilerimize en iyi, en kaliteli hizmeti ulaştırabilmek adına daima yenilikçi ve farklı projelerle karşınızda bulunmayı amaçlamaktayız.
konya uğur yetkili servisi iletişim, uğur konya yetkili servisi iletişim, konya uğur dondurucu servisi iletişim, uğur konya beyaz dondurucu iletişim, konya uğur yetkili servisi iletişim


Konya Uğur Müşteri Hizmetleri sayesinde Konya’nın her yerinden bize ulaşabilirsiniz. Taleplerinizin takibi, bilgi desteği ve teknik yardım konularında profesyonel kadrolarımızdan yardım alabilirsiniz.
Web sitemizdeki formu doldurarak veya müşteri hizmetleri numarasını arayarak Servis Talebinde bulunabilirsiniz.

Etiketler

KonumYorumlar (4)

 • MUSTAFA MERDUN 2 yıl önce

  TÜRK MALI, YERLİ FİRMA, artı 7 yıl da garanti kampanyası var. ürün lojistik firması ile teslim edildi, sonrasında Has Soğutma konya servisi gelip garantisini ve kurulumunu yaptı. marka ve servis ise alanında söz sahibi.

 • NİHAL ULUGÖZ 2 yıl önce

  Yıllardır piyasada olan derin dondurucu denince akla ilk gelen marka uğur oluğundan dolayı bende tercihimi bu markadan yana kullandım gerçekten de isminin hakkını veriyor çok kullanışlı bir dolap ve çok sessiz çalışıyor. Servis Hizmeti Veren Konya Uğur Yetkili Servisi Has Soğutmaya Teşekkür ederim.

 • VELİ DURMAZ 2 yıl önce

  Fazla soze gerek yok. Yatak odasında ses bile çıkmıyor. Gecen sene aldım. Kalitesi ortada. Baska yerde macera arama...

 • BAKİ SÜTCÜ 2 yıl önce

  Bir hafta gezdikten sonra en uygun fiyatı burada buldum güler yüzlü hizmet

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

KONYA UĞUR YETKİLİ SERVİSİ - HAS SOĞUTMA firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder