Tekno Akustik Mimarlık Proje Tasarım İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. firması uzun yıllardır süren akustik ses yalıtımı sektör tecrübesi ile uygulama ve satış hizmeti sunmaktadır.

Tekno Akustik, insanların daha rahat ve istediği zevke uygun bir ortamda yaşayabilmesini hedefleyerek akustik ve yalıtım alanında günden güne kendini üst sıralara taşıdı.

İnşaat ve hacim akustiğinin en temel birimlerini hedef alarak elde ettiğimiz başarıyı sizlere daha iyi sunabilmek için çalışmalarımız her zaman devam edecektir. Piyasada bulunan diğer ses yalıtım firmalarından farkımızı daha iyi anlayabilmeniz için bizimle iletişime geçin.

ses yalıtımı, akustik ses yalıtımı, ses izolasyonu, akustik panel, inşaat akustiği, hacim akustiği, yükseltilmiş zemin döşeme, zemin karo kaplama, duvar ses yalıtımı, tavan ses yalıtımı, zemin ses yalıtımı, akustik ahşap kapı, metal cam yünü taşyünü asma tavan paneli, kumaş kaplı panel, ahşap panel, akustik sünger, yanmaz sünger, dekoratif sünger, piramit sünger, yumurta sünger, labirent sünger, basotect melamin sünger, rebonded bondex sünger, bariyerli bondex, süngerpan, echobone, tecsound, akustik kumaş, keçe kumaş, soundtex kumaş, heavy layer, epdm ses bariyeri, pvc ses bariyeri, ses yalıtım bandı, elastomerik sünger, mantar şilte, kauçuk levha, kauçuk şilte, akustik karo halı, kauçuk tabanlı halı, ahşap panel, difüzör panel, ses yutucu paneller, sinema salonu ses yalıtımı, ofis ses yalıtımı, ofis akustiği, ofis yalıtım malzemeleri, ofis kabinleri, çağrı merkezi ses yalıtımı, masa seperatörü, akustik paravan, yüzer tavan paneli, akustik baffle, heraklite panel, heraklith, ahşap yünü, celenit, canopy panel, akustik kabin, ses yalıtımlı kabin, ses geçirmez kabin, stüdyo kabini, vokal kabin, ses kayıt kabini, akustik sünger yapıştırıcısı, ses sönümleme, ses akustiği, akustik izolasyon, akustik yalıtım, akustik duvar kaplama, akustik tavan kaplama, akustik zemin kaplama, akustik kaplama

Etiketler

KonumYorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

TEKNO AKUSTİK MİMARLIK PROJE TASARIM İÇ VE DIŞ TİC firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder