EFE İSKELE KALIP SİSTEMLERİ İNŞAAT SAN. VE. TİC. LTD

ANADOLU MAH. KİBAR SOK. NO:5 ORHANLI İSTANBUL / TUZLA


1988’ yılından beri İnşaat sektörünün müteahhitlik ve taahhüt kısmında edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizi malzeme kullanımı ve proje çözüm ortağı, geri dönüşüm konusunda ülkemizde oluşan tecrübe eksikliğini gidermek istedik. İnşaat konusunda kişilerin ihtiyaçları ve isteklerini anlayarak arkadaşlarımıza en iyi şekilde yardımcı olmaya başladık. Bu sektördeki hedefimiz müteahhitlik ve taahhüt alanında yapmış olduğumuz gibi ürün ve malzeme satışı yapılan kişileri de müşteri değil çalışma arkadaşı olarak görüp inşaat malzemeleri konusunda KALİTELİ VE EKONOMİK ÜRÜNLERİ sunmaktayız.

Bu nedenle 2018 yılında Tuzla'da EFE İSKELE KALIP SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE LİMİTED ŞİRKETİ, ni kurduk. Türkiye ve Dünya'nın muhtelif yerlerine tüm İnşaat kaba kalıp malzemeleri sıfır ve ikinci el * PLYWOOD * KERESTE * TELESKOPİK DİREK * H 20 AHŞAP KİRİŞ * ÖRÜMCEK İSKELE * H TİPİ GÜVENLİKLİ İSKELE * KOVANLI İSKELE * MASA TİPİ KALIP İSKELE * CUPLOCK İSKELE * SAC PANO * TRİO KALIP * ÇELİK KALAS * PERDE KALIP SİSTEMLERİ * TÜNEL KALIPLARI * KONTEYNER * PREFABRİK *DEMİR KESME BÜKME * BETON VİBRATÖRLERİ *ASANSÖR *GIRGIR *JENERATÖR * TİEROOT * ÇİROZ * ÇİVİ * BAĞ TELİ

alanında faaliyet göstermekteyiz.

2018 yılında Tuzla'da 500 m2 alanda işe başlayan firmamız sürekli gelişimi ve değişimi uygulayarak değişen ekonomik koşulları ve büyüyen pazarı artan müşteri portföyüne daha iyi hizmet vermek amacıyla 5000m2 alan üzerine 1000m2 kapalı alan 4000m2 açık alanda hizmet vermeye devam etmektedir.

Etiketler

KonumYorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

EFE İSKELE KALIP SİSTEMLERİ İNŞAAT SAN. VE. TİC. LTD firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder