Bayrakçı Erkek Öğrenci Yurdu Balıkesir'de 2019 senesinde kurulan bir aile şirketidir. Kurulduğu zamandan bugüne, değer katma amacıyla hareket eden kurum, Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olup, siyasi ve dini herhangi bir kuruluşla ilişkisi yoktur.
Eğitim öğretim dönemi içerisinde 2 defa gerçekleşen Milli Eğitim Bakanlığı denetiminden başarıyla geçen yurtlar, aynı zamanda kurum içi denetime tabidir. Kurum içi denetim mekanizmasının dikkat ettiği hususlar; temizlik, hijyen, düzen, rahatlık, konfor, memnuniyet ve iletişimdir.
Öğrencilerin ve velilerin memnuniyeti kurum için önemli bir amaç ve kalite ölçüsü olmuştur.
Balıkesir Üniversitesi öğrencilerinin tercih ettiği yurdumuz, konum itibariyle oldukça merkezi konumdadır. Güvenlik açısından tam teşekküllü olan yurdumuzda, ortak kullanım alanları haftanın her günü temizlenmektedir. Sınırsız sıcak ve soğuk su hizmeti, kesintisiz internet hizmeti bulunmaktadır. Etüt salonu, dinlenme odası, kafeterya gibi imkanlar da yine öğrencilerin hizmetine sunulmuştur.
Odalarda her öğrenci için kıyafet dolabı ve çalışma masası mevcuttur. Oda imkanlarına göre odalarda buzdolabı, televizyon, klima gibi özellikler de bulunuyor.
Balıkesir'de Öğrencilerin topluma faydalı birey olma çabasına destek olmak, kişisel gelişimleri için her türlü imkanı sağlamaya çalışıyoruz.

Etiketler

KonumYorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

BAYRAKÇI ERKEK ÖĞRENCİ YURDU firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder