Procon A. Ş. Yaklaşık 35 yıldır alüminyum sektöründe var olan firmanın alışılmışın dışındaki konsepti dikkat çekmektedir.

Procon A. Ş. Güzelbahçe de 2, 250 m2 alan içersinde yapı sektörüne dünyada söz sahibi 50 ye yakın marka ile yeni inşaat projeleri, iş yerleri ve ev yaşam alanlarındaki değişimlere hizmet vermek için hazırlanmış konsept bir mağazadır.

Bu konsept mağazamızda İthal Alüminyum doğrama, İthal Ahşap doğrama, İthal parke, ithal seramik, seçkin İtalyan seramik, banyo mobilyası ve aksesuarları, vitrifiye, duvar kağıdı doğal taş, gibi bir çok farklı ürünü bünyesinde bulundurup en iyi fiyatlarla sunmaktadır.

İzmir’in Güzelbahçe ilçesinde mandalina bahçeleri arasındaki konumuyla doğayla iç içe, otopark problemi olmayan çocuk oyun parkı bulunan ailenizle birlikte keyifli alış veriş yapabileceğiniz bir mağaza anlayışını benimseyip en iyi hizmet vermeği hedeflemiştir.

Procon A. Ş. Yaşamdan ve zevklerinden keyif alıp, evlerini kendi dünyaları haline getirmeyi başarabilen insanlar için, dünya standartlarının ötesinde hem işlevsel hem de sanatsal ürünler sunar.

Etiketler

KonumYorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

PROCON PROJE DANIŞMANLIK firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder