1993 Yılında Gayrimenkul Pazarlama ve Danışmanlık hizmetlerine Ostim İş Merkezleri E Blok Adresinde başlayan Şirketimiz HÜLYA EMLAK - Temizlik İnş. Taah. Tic. Ltd. Şti. Adıyla Halen aynı adreste kesintisiz hizmet vermektedir. Şirketimiz Bir Ankara Ticaret Odası üyesi olup aynı zamanda ATEM ( Ankara Tüm Emlakçılar Odası ) in de kayıtlı firmasıdır. Ofisimizin donanım ve teknolojiye uyumu çalışanların ilke ve prensiplerine bağlılıgı ile avrupa standartlarında bir hizmet sunmak için kendini sürekli yenilemektedir. Müşteri Memnuniyeti ilk hedeftir.


Kurulduğundan beri gerek satılık gerek kiralık ve espertizlik konularında bilgi ve deneyimleri ile yüzlerce insanın doğru yatırımlar yapmasını sağlamıştır. Müşterilerimiz HÜLYA EMLAK ismini kaliteli sunum anlayışı ve dürüstlük ilkeleri ile bağdaştırdığı için şirketimizle çalışan her onurlu müşteri bizim ailemiz içine girmiş ve bizim onurlu referanslarımız olmuştur.
Bütün satılık ve kiralık mülk ün ( daire, Dublex, Villa, İşyeri, Büro, Fabrika, Fabrika arsaları, Arazi )Bilgilerine Web Sitemizden ulaşabilirsiniz. Bütün Portföylerimiz fotoğraflı ve detaylıdır.


Ankara da mülk sahibiyseniz bizimle iletişime geçtiğinizde mülk ünüzle ilgili size en iyi hizmeti sunmaktan gurur duyarız; Çünkü İlkemiz HER MEMNUN MÜŞTERİ BİZİM REFERANSIMIZDIR. Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkür Ederiz.

HÜLYA EMLAK - TEMİZLİK İNŞ. TAAH. TİC. LTD. ŞTİ.

Etiketler

Konum

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

HÜLYA EMLAK firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder