NT Kozmetik Estetik ve Güzellik Merkezi Tic. Ltd. Şti. 1991 yılında NT Kuaför olarak Nuray ve Tarık tarafından Pendik'te kurulmuştur. NT, 1991 yılından bu güne eğitimli kadrosu, güçlü altyapısı ile sinerjisini ve dinaminizimini, müşterilerinden aldığı enerji ile birleştirerek bu gününü oluşturmuştur.

60 yılı aşkın deneyimiyle tiyatro, sinema, televizyon, fotoğraf, video ve özel efektlerde kozmetik uzmanları ve makyaj sanatçıları tarafından en çok tercih edilen dünya lideri KRYOLAN Profesyonel Makyaj Ürünleri artık Pendik'te NT Kozmetik Kryolan Shop bölge halkının hizmetinde.

Üstün Ergoline Teknolojisi, eşit bronzlaşma sağlayan en güvenli filitre donanımı, klimatronik ve hijyenik ortam, müzik yayını, aromatik kokulu ambians, dünyada ilk kez solaryumda TV keyfi Ergoline Multivision NT Solarium Merkezinde.

NT Güzellik Salonu; başta müşteri memnuniyeti olmak üzere kişiye özel hizmet ve tasarım uygulamaları ile, kullanılan ürünlerin kalitesi, eğitimli personel, hijyenik ortam ve salonlarının dekorasyonu dahil yakaladığı kalite standartlarını korumayı ve daha yukarılara çıkrmayı vazgecilemeyecek bir ilke olarak belirlemiştir.
Salonumuzda IPL fotoepilasyon hizmetimiz başlamıştır.

Beyaz ve sarı tüylere dahi çözüm sunan patentli teknolojisiyle Ariane IPL Fotoepilasyon cihazı hizmetinizde.

Etiketler

Konum

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

NT KOZMETİK ESTETİK VE GÜZELLİK MERKEZİ firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder