NEFA, 1987 yılında Vitamin Mmineral ve Gıda Takviyeleri ithalatını gerçekleştiren ilk firma olarak ticari faaliyetlerine başlamıştır.

NEFA, 1992 yılında, bir Nature's Bounty kuruluşu olan Natural Wealth/ABD firmasının Türkiye temsilciliğini almıştır.

NEFA, 1998 yılında şirket yapısını A. Ş'e dönüştürerek; hedeflediği projeleri daha sağlıklı ve güçlü bir yapıda gerçekleştirme imkanını oluşturmuştur. Bu süreçte distribütörlük sayısı ona çıkmiş ve yapılan çalışmalarla eczaneler, eczadepoları, hastaneler ve doktorlardan oluşan güçlü bir ağ oluşturulmuştur.


NEFA, sonraki süreçte ilk olarak online yapılanması olan '' Vitamincibaba'' ile; söktördeki on yılı aşkın deneyim ve tecrübesini sizlere direkt aktarmayı, bunun neticesinde doğru ve etkin ürün kullanımına katkıda bulunmaya çalışmaktadır.

NEFA, bu gün geldiği noktada; temsilcisi olduğu firmaları ve ürünlerini büyük bir titizlikle seçen, piyasaya sunacağı ürünlerin denetim ve kontrollerini bizzat kendisi gerçekleştiren, sektöründe ilk olmanın heyecanını daima yaşayan, kazanmiş olduğu güveni korumayı amaç edinen köklü bir firmadır.

NEFA, hedef olarak dünyada bilimsel araştırmalar ışığında oluşturulan Multivitamin Mineral ve Gıda Takviyeleri kombinasyonlarını sizlerin faydasına sunmayı seçmiştir.

Saygılarımızla.
Necmi AYTEN
Yönetim Kurulu Başkanı

Etiketler

Konum

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

NEFA İLAÇ GIDA SAĞLIK VE KOZMETİK ÜRÜNLERİ SANAYİ firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder