On iki yıl önce açılan ve bugünkü başarısını sektöründeki ilkleri takip ederek sağlamış olan Deplasman Playstation Oyun / Eğlence Merkezi, İzzetpaşa Mahallesi’nde kalite ve konforu kendisine görev edinmiş bir şekilde yoluna devam etmektedir.

Siz değerli müşterilerimizin yoğun ilgi ve alakası sebebiyle Deplasman Playstation Oyun / Eğlence Merkezinin ikincisi ise iki yıl önce Abdullahpaşa – Bahçelievler minibüs durakları üstündeki yeni yerinde hizmet vermeye başladı. Sıcak ve samimi bir ortamda güleryüzlü ve kaliteli hizmet istiyorsanız mutlaka oyun / eğlence merkezimize uğramalısınız. 155 ekran led tvlerle playstation oynamanın zevkine varacaksınız.

Diğer Hizmetlerimiz

Playstation 3 / Playstation 4
Bakım, Tamir ve Onarım Hizmetleri
Playstation Joystick (Kol) Satışı
2. El Playstation Alım ve Satımı
Elazığ Playstation Oyun Konsolu ve Orijinal Oyun DVD’leri Kiralama Hizmetimiz
Evinizde sizi kimsenin rahatsız etmeden ve rahatça arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz Playstation 3 ve Playstation 4 oyun konsolu ve orijinal oyun dvd’leri (Fifa 13 – 14 – 15 – 16 – 17 / Pes 13 – 14 – 15 – 16 – 17 / GTA V / WWE 14 – 15 – 16 – 17 / NBA2K 14 – 15 – 16 – 17 / NBALive) kiralama hizmetlerimiz başlamıştır. Ayrıca evde büyük ekran seyir zevkine doyamayacağınız LG Ph300 marka projeksiyon cihazı kiralama hizmetimiz de mevcuttur.

Etiketler

KonumYorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

ELAZIĞ PLAYSTATİON KİRALAMA firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder