Pulsar Şirketler Grubu, Pulsar Proje, Pulsar Kimya ve Pulsar Robotik Otomasyon Sistemleri şirketlerini bünyesinde barındırmaktadır.

Firma bilgilerimizi kronolojik sıra ile aşağıda bulabilirsiniz.

1983 Pulsar Proje İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Ankara'da kuruldu.

1991 Firmamız, İsviçre menşeili Panacol - Elosol Ltd. 'in Penloc, Vitralit, Elecolit, Structalit, Cerastil ve Panasolve markalı cyanoakrilat, epoksi, akrilik, üretan bazlı yapıştırıcı, anaerobik sızdırmazlık ürünlerini, UV cam yapıştırıcılarını ve kaplama malzemelerini portföyüne katarak endüstriyel kimyasallar konusundaki çalışmalarına başladı.

1995 Amerikan Anti - Seize Technology Inc. firması portföyünde bulunan, özel yağlama ve koruma müstahzarları ile gresler, kalıp ayırıcıları, koruyucu kaplamalar ve özel temizleyici kimyasallar sanayiimizin hizmetine sunuldu.

1995 İstanbul şubemiz kuruldu ve faaliyetlerine başladı.

1997 Pulsar Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu.

1997 Pulsar Kimya, Fransız Orapi firmasının özel yağlama ve koruma ürünleri ile gresler kalıp ayırıcıları, koruyucu kaplamalar ve özel temizleyici kimyasallarını portföyüne kattı.

1997 Pulsar Kimya, Amerikan GE - Bayer firmasının RTV - 1 ve RTV - 2 serisi endüstriyel silikonları, sızdırmazlık silikonları ile FIPG sıvı contalarını sanayiinin hizmetine sundu.

1997 Amerikan I - J Fisnar firmasının dozajlama makinaları ve aksesuarları ile 4 eksenli kimyasal aplikasyon robotlarının Türkiye genel temsilciliği ve distribütörlüğü alındı.

2000 Bursa şubemiz kuruldu ve faaliyetlerine başladı.

2004 Amerikan OKI firmasının Techcon Systems Dispensing teknolojisi ürünleri portföye eklenerek müşterilerimize kimyasalların uygulanması konusunda ileri düzey çözümler sunmaya başladı.

2005 Japon JANOME firmasının endüstriyel otomasyon teknolojisine yönelik masüstü robotları ile Pulsar Kimya müşterilerine kimyasal uygulama, vidalama, kesme, lehimleme ve lazer markalama konularında otomasyon hizmeti vermeye başladı.

2005 Pulsar Robotik Otomasyon Sistemleri Ltd. Şti. kuruldu.


2005 Pulsar, Japon IAI - Intelligent Actuator firmasının, dünya çapında kalitesini kanıtlamış lineer modüllerini ve alanında tek olma özelliğini koruyan RoboCylinder Serisi ürünlerini müşterilerinin hizmetine sunmaya başladı.


2005 Amerikan Adept Inc. firmasının ürettiği Edüstriyel Scara ve 6 - - Eksenli robotları portföyüne katan Pulsar, müşterilerine kompleks otomasyon çözümleri sunmaya başladı.


2006 Pulsar Şirketler grubu Ankaradaki yeni merkez binasında hizmet vermeye başladı.


PULSAR Şirketler Grubu, müşterilerimize verdiğimiz güven ve temsilciliğini yapmakta olduğumuz firmalardan aldığımız teknik destek ile Türkiye endüstrisine endüstriyel kimyasallar, bu kimyasalların uygulanması, esnek ve yeni nesil robotik fabrika otomasyonları konularında hizmet vermektedir.

Etiketler

Konum

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

PULSAR KİMYA firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder