Bodrum Uğur Pansiyon, Bodrum'un merkezinde, uygun fiyatlı, temiz, sakin ve huzur içinde konaklayabileceğiniz bir aile pansiyonudur. Tüm odalarımızda TV ve Klima bulunmaktadır. Pansiyonumuz konum olarak Halikarnas Disko ve Bodrum Kalesi arasında bulunmaktadır, ayrıca denize 100 metre uzaklıktadır.

Oda + Kahvaltı şeklinde çalışmaktayız fakat tercihinize göre sadece Oda rezervasyonu da alabiliriz. 08. 00 - 24. 00 saatleri arasında ücretsiz çay ve kahve servisimiz bulunmaktadır.

Yılın 12 ay'ı hizmetinizde olan işletmemizde tarif edilemeyecek güzellikte bir terasımız da bulunmaktadır. Pansiyonumuzun terası 360 derece Bodrum Merkez manzarasına hakimdir.

Terasımızda, hiçbir yerde bulamayacağınız tazelikte, öncelikle göze ve ardından damak tadınıza hitap eden kahvaltınızı demleme çayımızla birlikte yaparken eşsiz Bodrum manzarasını izlemenin keyfine varacağınızı garanti edebiliriz.

Unutmadan şunu da ekleyelim. Aracı ile gelen misafirlerimiz için otopark sorunu bulunmuyor. İşletmemizin ön tarafında ihtiyacımızı giderecek büyüklükte bir otopark mevcuttur

Etiketler

Konum

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

BODRUM UĞUR PANSİYON firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder