Softera, kurumsal yapılar için yüksek bilgi teknolojileri ve nesneye yönelik uygulama geliştirme yaklaşımları ile ürün ve üreticilerden bağımsız olarak uçtan uca yazılım çözümleri üreten, tamamı konusunda uzman çalışanları ve danışmanları ile sizinle beraber sonuç odaklı çalışacak, güvenilir iş ortağınızdır.

Softera, bütün kaynaklarıyla, orta ve büyük ölçekli kurum/kuruluşların çok amaçlı, çok katman ve kanallı iş altyapısı ihtiyaçlarını, gelişmiş ve açık kaynaklı teknolojilere dayalı BT çözümleri ile karşılama, geliştirme, özgünleştirme ve entegrasyonu konularına odaklanmıştır.

Softera, birlikte çalıştığı müşterilerine, ürün ve marka bağımsız geniş bir yelpazede çözüm üretir. Müşterisine özel yazılım geliştirdiği gibi, açık kaynaklı teknolojiler başta olmak üzere, pazarda pay sahibi ürün ve markaların yazılım çözümlerini de sunar.

Softera, kendi alanlarında uzman çalışanlarının bilgi ve deneyimleri ile gelişmiş teknolojilerin kullanıldığı ve üretildiği, çözüm ve sonuç güdümlü çalışma biçimine sahiptir. Şirketimiz, Kamu sektörüne yönelik bilgi teknolojileri projelerinin geliştirilmesinin yanı sıra, portal, içerik yönetimi, iş zekası, proje yönetimi gibi konularda da açık kaynaklı, sağlam, düşük maliyetli hizmet ve ürünleri, eğitim, bakım ve desteğiyle birlikte sağlamaktadır.

Softera, yeni kurulmasına rağmen bünyesinde bilgi teknolojileri konusunda bilgi ve deneyime sahip yetkin insan kaynağı profili ile hizmet sunmaktadır. Softera, bu üstünlüğü ile her zaman çözüm ve sonuç üretmekte ve teslim etmektedir.

Değerlerimiz

* Yetişmiş ve konusunda birikimli insan kaynağı,
* Yaratıcı, çözüm ve sonuca ulaşma yeteneği,
* Zamanında ve çalışır olarak tamamlanan, müşteri memnuniyeti sağlanan projeler,
* Bilgi Teknolojileri konularında kapsamlı bilgi birikimi,
* *net ortamında üretilen ölçeklenebilir ve güvenilir çözümler,
* Bütünlük ve açıklık.

Hizmetlerimiz

* Ortak Proje ve Yazılım Geliştirme
* Danışmanlık
* Eğitim
* Çözümlerimiz

Çözümlerimiz

* Portal
* İçerik Yönetimi
* Proje Yönetimi
* İş Zekası

Etiketler

Konum

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

SOFTERA BİLİŞİM VE DANIŞMANLIK firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder