NEDEN TÜRKLED ?

TÜRKLED günümüz teknolojisini yakından izleyip LED ışıklandırma ve LED armatür konularında faaliyette bulunmaktadır.

Toplam kalite anlayışına sadık, konusunda sürekli araştırma, geliştirme ve kalite standartlarına uyan TÜRKLED çok kapsamlı bir AR - GE çalışmasından sonra ürünlerini piyasaya sürmüştür.

Ürünlerimizde kendi tasarımımız olan soğutma sistemi ile ısıyı 120 dereceden 40 - 42 derecelere düşürerek ürün ömrünü 160. 000 saat ve üzerine çıkarttık. Ürünlerimiz, 40 yılın üzerinde bir kullanım hizmeti sağlamaktadır.

TÜRKLED, LED ışıklandırma ve LED armatür konularında, imalat dahil geniş bir yelpazede hizmet veren yenilikçi bir firma olarak, hem yurtiçi hem yurtdışı anahtar teslim projeler sunmaktadır.

Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan TÜRKLED toplam kalite anlayışına sadık kalarak ve konusunda sürekli araştırma, geliştirme ve kalite standartlarına uyarak Türkiye'de seçkin bir isme sahip olmuştur.

TÜRKLED satış organizasyonunu profesyonelce yapıp; satış ve sonrası hizmette sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde tüm enerjisi ile çalışmaktadır.

Firmamız, kurulduğu günden bugüne amaçladığı aşamaya, ihracatta ve satış sonrasında seçkin kadrosunun takım ruhunu benimsemesi ile gösterdikleri üstün gayret ve çalışmalar neticesinde ulaşmıştır.

Siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak en büyük amacımızdır. Bu noktada sizler için birer çözüm ortağı olmaya devam edeceğiz.

TÜRKLED ISO 9001 - 2000, ISO 14001 - 2005, ISO 18001 - 2003, CE, TSE HYB, GOST - R, Marka Tescil Belgesi, Patent / Faydalı Model, Kapasite Raporu ve Garanti Belgesi ile kurumsal kimliğini ön planda tutmaktadır.

Etiketler

Konum

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

TÜRKLED firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder