23 yıllık deneyimi ile ABC ÇOCUKEVİ Altunizade ve Çekmeköy'den sonra 3. şube olarak şimdi de SİNANOBA'da.
Sinanoba ABC Çocukevi, Büyükçekmece - Sinanoba'da faaliyetini sürdürmektedir.
ABC Çocuk Evi'nin misyonu, çocuklarımıza profesyonel bir anlayışla sağlık, beslenme, oyun ve eğitimi sıcak bir yuva - ev ortamında sağlamaktır.
ABC 'nin kurum amacı; çocuklarımızın üstünde yaşadığı çevrenin farkında olan, değerini bilen, modern, çağdaş ve bilimsel olmayı benimseyen, yaratıcı, üretken, araştıran, içdisiplinli, kişilikli, özgür, kendini ifade edebilen, kısıtlanmamış, onurlu bireyler olarak yetişmelerine katkıda bulunmaktadır. Kurum olarak görevimiz, öğrencilerimize yoğun bir bilgi aktarımından çok, onların içinde var olan yeteneklerin serpilip gelişmesine yardımcı olmak ve onlara bilgiye ulaşmanın yolunu göstermektir. Bu sebeple öğretmenlerimiz çocuklarımızın rehberleridir. Eğitimimizde yaratıcılık ön plandadır ve çocuklarımızın çok yönlü gelişimi esastır. Eğitim çalışmalarında Okul - Çocuk - Aile üçgenini tamamlamak için aile katılımı çok önemlidir.
Eğitimimiz, çoklu zeka kuramına uygun olarak verilmektedir.
650 m2 bahçe içerisinde müstakil binamızda sınıflarımız, yemekhanemiz, oyun ve spor odamız, oyun bahçemiz, gösteri odamız, sinema salonumuz ve diğer bölümlerimizle 2 - 6 yaş arasındaki sevgili çocuklarımızı, eğitime ve güzel vakit geçirmeye okulumuza davet ediyoruz.

Etiketler

Konum

Yorumlar (1)

  • HALİME BATUR 13 yıl önce

    Kızım İdil'i 6 aydır kendi evlatları gibi gören, gözümü hiçbir zaman arkada bırakmayan Abc Sinanoba ekibinden psikolog Saadet öğretmen ve özellikle yönetici Bilge hanıma teşekkürler, keşke her anaokulu sizin gibi olsa.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

ÖZEL BAL ÇOCUK ANAOKULU firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder