Maya kafes teknolojileri 2001 Yılında yumurtacılık sektörüne Kafes ve Ekipmanları üretmek amacıyla Konya'da kurulmuştur. 500 m² kapalı alanda faaliyetlerine başlayan firmamız 2008 Yılı sonu itibariyle üretim kapasitesini yükselterek 1500 m² kapalı alanda müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Faaliyetlerine başladığı dönemden beri ortalama yıllık 1. 000. 000 kapasite kafes üretimi yapmış bulunmaktadır. Yıllık ihracatı ortalama 200. 000 kapasitedir.

Sektöründe emin adımlarla ilerleyen firmamız, kaliteli malzeme ve ekipman kullanımı, kaliteli hizmet anlayışı ve kaliteli servis ağı ile kurmuş olduğu tesislerin satış sonrası hizmetlerini de başarıyla yürüterek müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

Ayrıca firmamız yumurtacılık sektöründeki teknolojik yenilikleri, dünyayla eş zamanlı olarak takip etme bilincindeki dinamik, tecrübeli ve uzman kadrosuyla, mevcut yada oluşabilecek sorunlara güncel ve kalıcı çözümler sunar. Müşterilerinden aldığı güç ve destekle her zaman daha iyi hizmet vermeyi hedefler.

Etiketler

Konum

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

MAYA KAFES TAVUKÇULUK SİSTEM VE EKİPMANLARI firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder