WORK AND TRAVEL

Work and Travel, Amerikan hükümetinin denetiminde gerçekleşen bir kültürel değişim programıdır. Bu programda yabancı öğrencilerin yaz aylarında Amerika'da daha çok turizm ve hizmet sektöründeki sezonluk işlerde çalışması amaçlanır, böylece hem Amerika'da yaz aylarında ihtiyaç duyulan genç işgücü ülkeye getirilmiş olur, hem de yabancı öğrencilere İngilizcelerini geliştirme ve yaz tatilini Amerika'da para kazanarak değerlendirme fırsatı verilir.
work and travel
work and travel başvuru formu

* Work and Travel nedir?
* Work and Travel Kimler Katılabilir?
* Work and Travel Sevis
* Work and Travel Programı ne kadar güvenilir?
* Work and Travel Çalışma Alanlarıwork and travel PEDICAB Driver
* Work and Travel Hazır İşler
* Work and Travel Süresi
* Work and Travel Program Maliyeti
* Work and Travel Vize Evrakları
* Work and Travel Ön Kayıt Formu
* Bavulunuzda neler olmalı?
* ONLINE DESTEK

Work and Travel
WORK and Travel Erken kayıt avantajlarından yararlanın.
ÖZEL DİL KURSLARI
İNGİLİZCE - ALMANCA - FRANSIZCA - RUSÇA - İSPANYOLCA - ARAPÇA
Dil Kurslarımız Başlamıştır.
DİL EĞİTİMİAlmancaDİL EĞİTİMİ BİZİM İŞİMİZ.

ABC dil eğitimlerimize katılmanızla beraber, kişisel hedeflerinize ulaşmaya yardımcı olacak bir deneyim havuzuna - gerçek bir öğrenim sürecine girmenizi sağlıyoruz. Amacınız ne olursa olsun abc olarak size dil öğrenmenin kapılarını sonuna kadar açmaktayız.

Yabancı dilinizle ilgili kendinize tamamen güven duyarak gelecekte karşınıza çıkabilecek zorluklarla rahatça başa çıkmak için dil eğitim programlarımızla sizleri en iyi şekilde desteklemekteyiz. Bu nedenle öğrenciler belirli aralıklarla konu tarama testlerine tabi tutulurlar. Ve öğrenicinin eksik kaldığı noktalarda tekrar ve destek dersleri verilir.

İsteklerinize uygun çözümler öneriyoruz. Sizlerle öğrenim hedeflerinizi belirleyerek size en uygun yönteme karar verebilmek için abc ailesi olarak sizlerle yüz yüze görüşmekten memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Öğrenci Merkezli Eğitim ile abc bireysel özellikleri dikkate alarak daha etkili bir eğitim vermekte olup, öğrenmeyi öğrenen, üretken, öğrencinin dil öğrenmedeki önyargılarının üstesinden gelmesine yardımcı olacak bir eğitim amaçlamaktadır.

Etiketler

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

ABC YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIK firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder