Yıllardan buyana duşakabin sektöründe faaliyette olan firmamız her geçen gün bir adım daha ileriye giderek duşakabin hizmetinde siz değerli müşterilerimizin sayesinde duşakabin de tanınan ve güvenilen bir marka olmuş ve siz değerli müşterilerimize ve bayilerimize hızlı, dürüst ve saygılı hizmet vermeyi firma misyonu olarak belirlemiştir.

-

Firmamız; Duşakabin üreticisi olarak kaliteden kesinlikle ödün vermeden devam eden ilkeli ve dürüst ve hızlı çalışma prensibiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya devam ederek bayilerimize ve değerli müşterilerimize her ebatta ve boyutta birbirinden şık ve sağlam duşakabin modellerimizle tanıştırmak için çalışmaktadır.

-

Günümüz teknolojisi çerçevesinde duşakabin üretiminde kullandığımız alüminyum, tüm kalite standartlarına uygun olup, polistrilen levhalar yarı şeffaf hammaddeden üretilir. Ayrıca tüm duşakabin ürünlerimizde kırılmaya dayanıklı cam kullanılmaktadır. Kırıldığı zaman insan vücuduna kesinlikle zarar vermez. Duşakabin ürünlerimizde kullanılan bağlantı elemanları, tümüyle paslanmaz ürünlerden imal edilmiştir. Üreticisinden kaliteli ve uygun fiyatlarla duşakabin sistemleri için siz de Macro'yu seçin.

Etiketler

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

MACRO DUŞ firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder