Anerka Makina sektörde 20 yılı aşan tecrübeye sahip Atakan Nerminer ve Ramazan Kaba tarafından 2016 yılında Bursa' da kurulmuştur.
Firmamız Amerikan RMT firmasının Amerika dışındaki tüm ülkeler için bayilik ve teknik servis hizmetini vermektedir. RMT firması kurulduğu günden itibaren sac işleme makinalarının tasarımını, üretimini ve ticaretini yapmaktadır.
Ağırlıklı faliyet gösterdiğimiz sac işleme makinaları; fiber lazerler, abkant presler, giyotin makaslar, silindir ve profil bükmeler, kombine makaslar, şerit testereler ve direk kaynak makinalarıdır.
Ayrıca her türlü ikinci el sac işleme makinası alım - satımı ve tamir - bakımını da yapmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyacına uygun özel tasarımlar yapmak ta hizmetlerimiz arasındadır.
Bizler sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümlerin tespit ve temini için memnuniyetle kullanmaktayız.
Firmamızın değişmez prensipleri; daima kalite, kusursuz hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyattır. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir. prensibiyle çalışan Anerka Makina, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Etiketler

Konum

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

ANERKA MAKİNA firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder