* Firmanız için en uygun alan adını belirliyoruz. (site adresi)

* Firma katagorinize uygun olarak sitenizin tasarımını yapıyoruz.

* Sizden onay aldıktan sonra 3 gün içerisinde bitirip teslim ediyoruz.

Web sitesine sahip olmak, küçük işletmeler için ulaşılamaz bir hedef gibi görülmekte, sadece büyük firmaların web sitesi yaptırabileceği düşünülmektedir. Bizimle irtibata geçtiğinizde hiç de öyle düşünüldüğü gibi olmadığını göreceksiniz.

Günümüzde matbaa, reklam, broşür tanıtım giderleri oldukça yüksek bir bedel tutmaktadır. İnternetin bu tür reklam araçlarına oranla çok daha cazip fiyatlarla bu hizmeti fazlasıyla sağlayacağı bir gerçekdir. Yapılan araştırmaya göre internet kullanıcılarının büyük bir kısmı gelir seviyesi normalin üzerinde olan kitledir.

Alım gücü yüksek olan bir kitleye seslenmek firmanın internetten beklediğinin daha fazlasını elde etmesini sağlayacaktır. Araştırma yapıldığında fiyatlar konusunda kişinin kafasını karıştıracak kadar bir çok alternatif var. Ancak bu hizmetlerin nereden alındığına da çok dikkat etmek gerekiyor. Nereden alındığı bilinmeyen bir hizmet karşılığında ileride sitenizin dolayısıyla bilgilerinizin, kaybolması gibi bir sonuçla karşılaşılabilir.

Ayrıca yavaş çalışma, sitenin tıkanması, site sahibi ile ilgisi olmayan harici reklam gibi kontrol dışı faktörler hep dezavantaj olarak gözükmektedir.

TEK TASARIM %100 çalışma garantisi kapsamında sitenizde meydana gelebilecek aksaklıklarda sorumluluğu üstlenir, en yakın zamanda çözüme ulaştırır.

Etiketler

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

TEK TASARIM firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder