ÖZ SİMGE PEUGEOT CİTROEN ÖZEL SERVİSi

Öz Simge Otomotiv olarak firmamız 2003 yılında Ankara'da genç ve dinamik bir kadro ile kurulmuştur ve hizmet vermektedir. Peugeot, Citroen ve değer marka araçlar için mekanik, elektrik, elektronik, kaporta ve boya hizmeti alanlarında faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.


Firmamız, müşterilerine telefonla araçlarının adreslerinden alınması ve servis hizmetinden sonra da tekrar müşteriye teslimatına olanak sağlayan güvenli ve temiz bir servis hizmeti sunmaktadır. Öz Simge Otomotiv olarak, Ankara'da tanınmış ve saygı duyulan bir servis olarak hizmet vermeyi hedeflemekteyiz. Daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmak ve en iyi servis hizmetini vermek amacıyla, firmamız bütün araçların arıza tespitine olanak sağlayan diagnostik test cihazını bünyesinde bulundurmaktadır.


Servisimiz teknolojik yenilikleri yakından takip ederek yeni nesil araçların arızalarında da teknik bilgilere sahip olup mekanik, elektrik ve elektronik konularda güvenli ve çözümcü servis hizmeti vermektedir.
Trafik ve kasko hasarlarında bütün sigorta şirketleri ile anlaşmamız olup araç hasarlarının onarım işlemleri ilgili sigorta şirketi bünyesinde yapılmaktadır.
Öz Simge Otomotiv, dinamik kadrosu ve yeniliklere kolay uyum sağlayan teknolojik altyapısı ile otomotiv sektörün seçkin şirketlerinden biridir. Özellikle, konusunda uzman teknik personeli ile hem servis anında hem de servis sonrası ortaya çıkabilecek sorunlarda müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmayı amaçlamaktadır.
7/24 Acil yol yardım hizmetiyle müşterilerimize hizmet vermekte olan firmamız sizin her zaman yanınızda.

Etiketler

Konum

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

ÖZ SİMGE OTOMOTİV firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder