Promosyonel tekstil ürünleri ve iş kıyafetleri üreticisi olarak hizmet veren Nova Promosyon, ayrıca ofis aksesuarları ithalatçısı olarak her türlü promosyonel ihtiyacınız için yaratıcı bir çözüm bulur.
Nova Promosyon olarak öncelikli amacımız; siz müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hazırlamış olduğumuz ürünler aracılığıyla, rakiplerinize karşı üstünlük sağlamanıza yardımcı olmaktır. Şirketinizin logosu ile hazırlanmış t - shirt, havlu, ofis aksesuarları gibi her türlü ihtiyacınız için size en hesaplı çözüm önerilerini sunuyoruz. Çalışanlarınıza vermek amacıyla tasarladığımız bir t - shirt veya hoş bir kalem bir yandan personelinizin firmanıza olan sadakatini arttırırken, bir yandan da kurumsal kimliğinizin tanınmasını ve şirket imajınızın gelişmesini sağlar.
Şirketiniz için veya özel organizasyonlarınız için tasarlanmış en iyi kalitede ürünleri, en uygun fiyatlarla ve en kısa sürede size sunmak için çalışıyoruz. Personelinizin iş kıyafeti ihtiyaçlarını karşılamak için, en son teknoloji ve yüksek kalitede malzemeler kullanarak hem fonksiyonel hem şık iş kıyafetler üretiyoruz. Şapka, t - shirt, sweatshirt, polo yakalı t - shirt, uniforma, tulum, önlük, mont, yelek ve pantolonu balıca ürünlerimiz arasında sayabiliriz. Firmamız bünyesindeki tasarım bölümü projelerin her türlü görsel detayını mükemmelleştirerek, siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı hedefliyor.

EtiketlerYorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

NOVA TEKSTİL VE PROMOSYON firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder