YAPI MÜHENDİSİ LTD ŞTİ, inşaat sektöründe çatı ve yalıtım alanında satış, danışmanlık, proje ve uygulama hizmetleri vermek üzere Ankara ' da kurulmuş bir firmadır.

Firmamız yalıtımın ülke enerji tasarrufuna olan katkısının bilinciyle, sektörde çatı ve yalıtım konularında modern ve kaliteli hizmet vermektedir.

YAPI MÜHENDİSİ LTD ŞTİ yurtiçi ve yurt dışında teknolojiyi takip ederek, sürekli araştırma ve yeniliğe açık olarak çalışmayı prensip edinmiştir. Ülkemizin yalıtımda ihtiyacı olan çözümleri, dürüst yaklaşımı ve doğru uygulama ilkesi ile sektöre sunarak müşterilerinin güvenini kazanmayı hedeflemiştir. Uzman uygulayıcı ekipleri ile tetkik de ve uygulamada başarılı, etkili çözüm getiren dinamik bir yapıya sahip YAPI MÜHENDİSİ LTD ŞTİ, sektöre kaliteli işlerle canlı bir rekabet katmayı hedeflemiş, bulunduğu noktadaki tecrübesini ulusal ve uluslararası yalıtım birliklerinin deneyimlerinden yararlanarak geliştirmektedir.

YAPI MÜHENDİSİ LTD ŞTİ müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak üzere güler yüz, kaliteli ürün, kaliteli hizmet, hızlı servis ve etkin fiyat anlayışı ile çalışmaktadır.

Saygılarımızla

Etiketler

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

YAPI MÜHENDİSİ YAPISAL ÇÖZÜMLER firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder