Başak Makina Otomasyon, sektör ve branş gözetmeksizin fabrika otomasyonuna yönelik yarı otomasyon, tam otomasyon olarak komplike montaj makineleri, üretim bantları, PLC yazılımları, anahtar teslim sistemler. Problem teşkil eden veya üretimi kaliteyi etkileyecek etkenlere çözümler sunabilmek için kendi bünyesinde çalıştırdığı tüm ekibiyle tam destek vermektedir.


Başak Makina Otomasyon, otomasyon konusunda her geçen gün yeni adımlar atılmakta olan ülkemizde sorunlara kesin ve profesyonelce çözümler üretmektedir. Otomasyonda kullanılan ürünlerin güvenli, dayanıklı ve standartlara uygun olması gerekmektedir. Gerek ürün ve hizmetlerin gerekse üretim faktörlerinin alıcı ve satıcıların karşı karşıya olduğu rekabet ortamında yeni ürünleri müşterilerimize sunmak için sabırsızlanan ve her sunuşta heyecanlanan genç dinamik bir firmayız.


Başak Makina Otomasyon, sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden uzman bir kadroya sahiptir. Firmaların üretim sistemlerini ve ihtiyaçlarını belirlemekle başlatılan projeler firmanın müşteri ağına eklenmesi aşamaları tamamlandıktan sonra hizmetlerimizin aralıksız sağlanması için gerekli işlemlerin yapılması ile sonlandırılır.

Etiketler

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

BAŞAK MAKİNA OTOMASYON firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder