Türkiye'nin önde gelen plastik ve kaucuk hammadde pazarlama şirketlerindendir. Bu doğrultuda tüm dünyadaki, özellikle Avrupa, Amerika, Uzakdoğu ve Asya'daki en önemli petrokimya üreticileriyle ticaret yapmaktadır.

YANTAŞ Yavuzlar Plastik, 1971 yılından bugüne İstanbul, İzmir, Mersin ve İzmit'teki depo ve antrepolarindan hizmet vermektedir. Türkiye'deki yerleşik firmalara, yurtdisi piyasada Petkim'den ihracatini yaptigi urunlerin  ve yurtici piyasada ithalatını yaptığı ürünlerin pazarlamasını gerceklestirmektedir. Yogun calistigi ulkeler Rusya, Misir, Suriye, Azerbaycan, Libya, Amerika, Ispanya, Fransa, Kore, Tayvan, Tayland, Endonezya, Japonya, Malezya, Sirbistan, Bularistan, Ukrayna ve Cin'dir.

YANTAŞ Yavuzlar Plastik, Tüpraş'ın Sentetik Kauçuk üretimini durdurmasından sonra yurtdışı kaynaklardan ithal ettiği Sentetik Kauçukları pazarlamaya başladı. Diğer taraftan Ukrayna menşeli Karbon Siyahı üreticisi Stakhanov'un Türkiye Mümessilliğini yürüten ayri bir firmayi bünyesine katarak önemli bir Karbon Siyahı sağlayıcısı oldu.  Ayrıca, Dubai ve Amerika'daki iki ayrı firmamiz, Türkiye'deki firmaların ithal hammadde ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Ürün listesi:

PVC (k67/ k58/ k70)
PP (enkesiyon, homoplimer, kopolimer)
PPRC
YYPE (şişirmelik, filmlik, boruluk)
LAYPE
AYPE
SBR (1502 - 1712)
SKI3
SKDN(CBR)

Etiketler

Konum

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

YANTAŞ YAVUZLAR PLASTİK firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder