Dizayn Metal 15 yılı aşan uretimi boyunca sahip oldugu bilgi ve tecrubeyi, siz degerli musterileri ile paylasmanın heyecanını duyar. Kuruldugu gunden itibaren aluminyum ve demir konusunda uretim yapan uzman kadroya sahip olan sirketimiz;
Giydirme cephe (silikon cephe, kapaklı cephe, yarı kapaklı cephe, transparan cephe, kompozit kaplama, compact lamine kaplama, cotto taş kaplama ) alüminyum doğrama (ısı yalıtımlı, ısı yalıtımsız ) küpeşte korkuluk sistemleri, otomatik kepenk kış bahçesi cam balkon ve askı sistem cam kaplamaları çatı izolasyon işleri, çatı aktarma işleri, çatı bakır kaplama, çinko işleri, kenetli sistemler, demir doğrama işleri, ferforje ve bu konularda taşeronluk hizmeti sunmaktadır.
Hizmetlerimiz; Proje çizim, 3d modelleme, danışmanlık, imalat, montaj, ve montaj sonrası bakım onarım işlerini kapsamaktadır.
Orta olcekli bir isletme olmasına ragmen kuruldugu ilk andan itibaren kaliteye verdigi onem ve zoru basarma azmi sayesinde kısa sürede alüminyum ve demir doğrama sektorunde tanınmıs ve bu ilkelerinden asla vazgecmemistir.
Firmanın degismez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.
Üretimde başarı ve sürekliligin teminatı hizmette durustluk ve kalitedir prensibiyle çalışan Dizayn Metal, gosterdiginiz yakın ilgi ve desteginizden ötürü tesekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Etiketler

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

DİZAYN METAL YAPI SİSTEMLERİ firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder