Havuz projeleriniz hafriyattan finale kadar titizlikle, uzman bir
kadro tarafından kullanıma hazır hale getirilir.
Kurulduğumuz ilk günden beri içinde bulunduğumuz havuz sektöründe her zaman profesyonel çözümler ve son teknoloji uygulamaları ile hizmet vermekteyiz. Proje öncesi hazırlık ve teknik desteğin yanı sıra, takip eden süreçte her türlü projelendirmede arzu edilen havuz uygulamalarını anahtar teslimi olarak sunmaktayız.

Farklı yüzme havuzu tasarım taleplerine bağlı olarak; konusunda tecrübeli bir kadro sorumluluğunda görsel ve yazılı ortamlarda hazırlanmış olan komple sunum, projelendirme ve teklif hizmeti verilmektedir. Karşılıklı görüşmeler neticesinde her türlü altyapı çalışması tamamlanarak proje start almaktadır.

Yüzme havuzu inşaatı ile geçirdiğimiz 10 senenin haklı gururunu yaşamakla beraber bugüne kadar sektörün güvenilir ve yıkılmaz bir yapı taşı olarak hizmet vermenin yanı sıra yanımızda olan tüm mesai arkadaşlarımıza, iş ortaklarımıza ve işverenlerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Havuz yapımı ve tesisat montajı ile ilgili proje, tasarım ve mühendislik faaliyetlerini, kendi bünyemizde bulunan deneyimli mühendis kadromuzla başarıya sürdürmekteyiz.

Kullandığımız ithal ekipmanlar ve yüksek kalite işçilik sayesinde güvenilir ve kaliteli sistemleri ekonomik olarak kısa sürede müşterilerimize sunmaktayız.

Satış sonrası hizmetlerini de başarıya sürdüren ekibimiz, her tür soruna en kısa zamanda müdahale etmektedir.

Etiketler

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

AYKA HAVUZ İNŞAAT firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder