Merkezi izmir Narlıdere’de bulunan Erçin Koltuk Yıkama Yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile koltuk temizleme sektöründe başarılı faaliyetlerine devam etmektedir. Bizim için asıl önemli olan nokta Müşterilerimizin gerçekten aldıkları temizleme hizmetinden memnun olmalarıdır. Bizler Koltuk temizleme hizmeti verirken müşterilerimizin koltuk takımları ne modelde olursa olsun kumaş yapıları farketmeden, detaylı ve özenli bir temizleme işlemine tabii tutarız. Gerekiyorsa koltuk takımı 2 defa tekrar tekrar yıkama ve durulama işlemine tabii tutulur. Yılllardır kullandığımız koltuk temizleme ilaçları ve avrupadan ithal yıkama makinalarımız ile eğitimli yıkama elemanlarımız ile izmirin her noktasında koltuk yıkama temizleme hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Lütfen koltuk takımlarınızı yıkatmak için bizlerden ön randevu ve bilgi alınız.

Etiketler

Konum

Yorumlar (4)

 • SUZAN KURUCA 5 yıl önce

  Sonuçtan çok memnun kaldım, Gününde geldiler ve koltuklarım aşırı lekeli olmasına rağmen tertemiz yaptılar. Ayrıca fiyatları da çok uygundu tşkler.

 • AYFER ERSAN 5 yıl önce

  Çok kaliteli ve ince işçilik söylenen saatte geldiler tüm koltuklarımı yatakları ve sandalyeleri tertemiz yaptılar. Hizmetten çok memnunum güvenle çalışabilirsiniz.

 • CANAN DERİN 5 yıl önce

  Aşırı kirli lekeleri 3 saat özveri ile titiz şekilde temizlediler. Çok memnun kaldım ve gayet ucuz fiyata yaptılar.

 • KENAN DEMİRCİ 5 yıl önce

  Oğlum lacivert eşortmanla koltuğa oturmuş ve krem rengi koltuğum berbat olup boyası koltuğa geçmişti bu firma koltuğumdaki boyayı özel bir madde ile temizleyerek mağazadan aldığım gibi yaptılar izmirde tek diyebilirim kesinlikle tavsiye ediyorum.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

ERÇİN KOLTUK TEMİZLEME firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder