Hakkımızda


MİSYONUMUZ
Kombi, Klima, Beyaz eşya konusunda satış sonrası servis konusunda hizmet veren bir firma olarak, en yüksek hizmet kalitesi ve kullanıcı mutluluğu sağlayarak, en geniş kitleyi son teknoloji ve en kaliteli servisle buluşturmaktır.

HEDEFLERİMİZ
Maksimum ürün kalitesi ve kullanıcı mutluluğu sağlamak. Son teknolojiyi müşterileriyle buluşturmak. Klima, Kombi, Beyaz Eşya Sektöründe önde gelen Markaları evinizde yada işyerinizde sorunsuz kullanmanıza ve geniş bir kitleye hitap eden ürün yelpazesine gerekli servisi hak ettiğiniz kalitede sizlere ulaştırmak. Klima, Kombi Beyaz eşya sektöründeki yerimizi ve tüketici gözündeki güvenilirliğimizi korumak.

İLKELERİMİZ
TVT Enerji, Teknik Servis bu hedeflere ulaşabilmek için kuruluşundan bu yana 4 ilkeden ödün vermemiştir: Liderlik, Güncellik, Güvenilirlik, Samimiyet.

LİDERLİK
Hizmet vermekte bulunduğumuz Klima, Kombi, beyaz eşya sektörü çok geniş bir yelpazeyi kapsamakta olup firma olarak amacımız sıcak bir ortamda kaliteli hizmetimizle sizlerin tercih sıralamanızda ilk sıralarda yer almaktır.

GÜNCELLİK
Sürekli yenilenen Klima, Kombi, beyaz eşya teknolojisini yakından takip ederek gerek satış gerekse servis konusunda en eski teknolojiden en yeni teknolojiye en kaliteli olanı yakalamak.

GÜVENİRLİK
Servis konusunda hizmet veren kuruluşlar arasında açık ve sorumlu hizmet anlayışımızı servisliklerle pekiştirdik,

SAMİMİYET
Siz müşterilerimizle Müşteri - Satıcı ilişkisinden ileri sıcak bir aile ortamında karşılıklı güvene ve samimiyete dayanan bir çalışma sistemini benimsedik. TVT Enerji Teknik Servis Hizmetleri Klima, Kombi, beyaz eşya konusunda uzman, kendini işine adamış bir ekiptir. Tek amacımız beyaz eşyadaki bilgi ve tecrübemizi müşterilerimize hizmette sunmaktır. Enerjimizi geçmişte üstesinden geldiğimiz farklı problemlerden ve müşterilerimizin sürekliliğinden almaktayız. Bizim için her yeni servis, yeni bir heyecan yeni bir motivasyon kaynağıdır. Başarımız müşterimizin ihtiyaçlarına odaklanabilmemizin, müşteriye hızlı cevap verebilmemizin, yaratıcı çözümler üretebilmemizin, analitik düşünebilmemizin, müşteri ile uyumlu bir ekip oluşturabilmemizin ve doğru teknolojiyi doğru yerde kullanabilmemizin sonucudur

Neden TVT Enerji ?
Bize Güvenebilirsiniz: İş yapmanın en önemli unsurunun karşılıklı güven olduğuna inanıyoruz. Güveninizi boşa çıkarmayız.

BAŞARILI SONUCLARA ODAKLIYIZ
Enerjimizi mazeret üretmek yerine sonuç üretmek için kullanırız. Pozitif bir yaklaşım ile problemlerin üstesinden gelmek temel çıkış noktalarımızdan biridir,

MÜŞTERİLERİMİZ ORTAKLARIMIZDIR
Ancak müşterilerimizle beraber gelişip büyüyebiliriz. Sürekli müşteri memnuniyeti felsefesi ile hareket ederiz. Müşterilerimizle olan ilişkilerde uzun vadeli yaklaşımlar ile hareket ederiz.

TECRÜBELİYİZ
Ekibimiz genç ve dinamik olmakla beraber sektörde uzun yıllar tecrübeli bir çekirdek kadro etrafında genişlemektedir. Sürekli olarak kendini yenileyen bir anlayış ile çalıştığımız için sektörde haklı bir yerimiz var

YENİLİKCİYİZ
Görev aldığımız işlerin yapısına uygun olarak yeni yaklaşımlar, yeni çözümler üretiriz. Gerçekleştirdiğimiz her iş bizim için ayrı bir heyecan ve değerdir.

KONUMUZDA UZMANIZ
İşimizle ilgili dokümantasyonu ve gelişmeleri takip eder, araştırır kendimizi eleştiririz. Konumuzu iyi analiz eder, size yararlı olabilecek unsurları süzer, hizmetinize sunarız.

İŞİMİZİ YAPMAK BİR ZEVKTİR
İşimizi severek yaptığımızdan iyi neticeler alıyor, başarılı projelere imza atıyoruz. Gördüğümüz müşteri memnuniyeti bir sonraki işimizde en büyük motivasyon kaynağımız oluyor

SAYGLARIMIZLA.

Etiketler

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

TVT ENERJİ ISITMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder