Sinerji Ortopedi ve Tıbbi Aletler, ortopedik implant sektörüne kaliteli ürün ve hizmet sağlamak üzere Samsun'da kurulmuştur. Kuruluşunun hemen ardından, hedeflediği kaliteyi EN ISO 13485: 2003 ve EC belgeleriyle kanıtlamış ve sektöre sahip olduğu bu kalite belgelerinin direktifleri doğrultusunda ortopedik implant, sterilizasyon konteynırları ve cerrahi alet üretmektedir.

"Önce insan sağlığı"ilkesiyle hammadde sürecinden başlayarak kalite direktiflerini uygulayan firmamız, satış sonrasında da kalite kriterlerine göre hizmet sunmaktadır.

Firmamız, deneyimli üretim kadrosu ve modern üretim parkı ile ortopedi sektörünün lider firması olmayı amaçlamaktadır. Üretimini yapmış olduğumuz ortopedik implantlar(external fixators, plates, wire - pin - nail implants), cerrahi aletler ve sterilizasyon konteynırları Avrupa ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkeye ihraç edilmektedir.

Hedefimiz; kaliteli ürün, uygun fiyat, zamanında teslimat ve müşteri memnuniyetidir. Satış ve satış sonrası sağladığı hizmetleri ile, Sinerji Ortopedi müşteri memnuniyetini öncelikli amacı edinmiştir.

Gelişen teknoloji uygulamalarını, AR - GE ekipinin çalışmalarıyla ürünlerine uygulayan Sinerji Ortopedi, ortopedi sektörünün yenilikçi firması olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Kalite politakaları gereği, Sinerji Ortopedi Türkiye pazarına bölge bayileri, dünya pazarına ise distribütörleri aracılığıyla ürünlerini dağıtmayı amaçlamaktadır.

Etiketler

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

SİNERJİ ORTOPEDİ firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder