STD ses izolasyonu, akustik düzenleme, elektronik ses sistemleri ithalatı, projelendirme, danışmanlık ve satış konularında faaliyet gösteren bir firmadır.

"STD müşterisine, sattığı malı tavsiye etmez, tavsiye ettiği malı satar. "

Bu cümle STD'nin kaliteye ve kullanılabilirliğe verdiği önemi gayet iyi anlatıyor. Ses mühendisliğinin içinden gelen bir firma olarak herhangi bir ticari kaygıyla müşterisine uygun olmayan bir sistemi tavsiye etmez, kalitesine güvendiği ürünleri sunar.

STD 1999 yılında Sorgun Akkor tarafından kuruldu. Şirketin kurulmasından önce de Sorgun, RMS Stüdyosunda Teknik Müdür Asistanlığı, FT Ses Kayıt Stüdyosunun teknik müdürlüğü, birçok stüdyonun teknik altyapısının kurulması, akustik düzenleme ve ses izolasyonu projeleri gibi görevlerde bulundu. Ayrıca AES Türkiye şubesinin kurulmasında çalıştı ve halen başkanlık görevini sürdürmektedir.

Şirketin açılmasının hemen ardından Euphonix ve Apogee Digital firmalarının temsilciliğini üstlendi.

Akustik düzenleme projelerinin artmasıyla STD kendi akustik panellerini üretmeye başladı. Bu paneller müzik stüdyolarında oluğu gibi, Radyo, TV, Post - Prodüksiyon stüdyoları, sinemalar, Hi - Fi dinleme odaları, restoranlar gibi farklı yerlerde kullanılmaya başlandı

Temsilciliğini aldığı diğer yabancı firmaları yine konularında lider olanlarından şeçerek, herhangi bir ses sistemini en üst kalitede kurabilecek cihazları müşterilerine sunmaya başladı.

Etiketler

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

STD SES TEKNİĞİ DANIŞMANLIK firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder