İlk temelleri 1970 yılında atılan şirketimiz faaliyetlerini bir aile şirketi olarak sürdürmektedir. Kurulduğu andan itibaren müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız bu doğrultuda sunduğu ürün ve hizmetlerde kaliteyi esas almakta, uzun ömürlü malzemeler kullanmakta ve fiyatlarda da makul seviyeler önermektedir.

Ana faaliyet alanı olarak başlangıçta ışıklı reklam malzemeleri ve serigrafi(mikron baskı) alanında birçok ürün ve hizmet sunan firmamız zamanla plastik enjeksiyon baskı sektörünü de reklamcılık sektöründeki faaliyetlerini destekBu doğrultuda 80 li yılların ortasında şirketimiz faaliyet sahasını genişletme politikası çerçevesinde plastik baskı alanında da faaliyet göstermeye başlamıştır. Kıvılcım Reklam ve Plastik Endüstriyel üretim ve seri sevkiyatın gerektirdiği modern makina, ekipman ve araçlara sahiptir. İşletmemiz Plastik enjeksiyon baskı üzerine birçok farklı sektörün ihtiyaçlarını karşılamakla birlikte hedef kitlemiz ve hizmet sunduğumuz kesim yine reklam sektörüdür.

Kıvılcım Reklam ve Plastik yılların deneyimleri sonucunda Türkiye de çoğunlukla ulusal ölçekte faaliyet gösteren ışıklı reklam ve tabela sektöründe yer alan firmalar olmak üzere reklamcılık sektörünün önde gelen firmalarına A kategorisinde tedarikçilik yapmaktadır.

Firmamızda kişilerin yada şirketlerin farklı beklentileri her zaman dikkate alınmakta bu doğrultuda teknolojik gelişmeler yakından takip edilmekte ve sürekli yenilikçi çalışmalar yapılmaktadır.
leyici şekilde kullanmaya başlamıştır.

Etiketler

Konum

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

KIVILCIM REKLAM VE PLASTİK SANAYİ firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder