OZAN RESTAURANT CAFE - BAR, Istanbul Bogazi'ni, Marmara ve Karadeniz'in bulustugu benzersiz bir açidan seyredip, ailenizle ve dostlarinizla hosça vakit geçireceginiz bir mekan.

Tesisimizin 1000m2'si kapalı, 750 m2'si ise açık alan olarak kullanılmaktadır. Tesisimizde 300 araç kapasiteli ücretsiz otoparkımız, kış aylarında içinizi ısıtacak sıcacık bir şömine, çayınızı ve kahvenizi keyifle içebileceginiz cafe bölümü, içkinizi rahatlıkla yudumluyabileceginiz bar, çiçek ve yeşilliklerle donatılmış huzur dolu bir bahçe ve minyatür bir süs havuzu bulunmaktadır. Mekanımız zengin menüsüyle gün boyu hizmet vermektedir. 7000m2 üzerine kurulu bir turizm tesisi olan mekanımız sürekli olarak turizm bakanlıgınca denetlenmektedir.
BOGAZ'I OZAN'DA YASAYIN. .

Istanbul'un en gözde ilçelerinden Sariyer'e sadece 3km uzaklikta bulunan OZAN RESTAURANT, özellikle topluluk eglencelerine sundugu hizmetle, konuklarina en dogru seçimi yaptiklarini gösteriyor. Ozan Restaurant olarak dügün, davet, nişan, sünnet dügünü, kurumsal ve şirket yemekleri, dogum günü, lansman ve tanıtımlarda en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktayız.

OZAN''in müzigini, bogazin görkemli görüntüsüne sahit olarak dinleyin. Özlemini duydugunuz hersey, gece mavisinin denizle kucaklastigi OZAN RESTAURANT' da sizi bekliyor olacak.

İSTANBUL EN GÜZEL OZAN'DAN GÖRÜNÜR.

Etiketler

Yorumlar (1)

  • ALİ BETER 10 yıl önce

    İnanılmaz güzel bir yer. Çok keyif aldık.. Muhteşem bir manzarası var.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

OZAN RESTAURANT firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder