Eğlence sektörünün farklı yeniliklerle sürekli geliştiği günümüzde CRYSTALS' DANCE TEAM olarak biz;
Tüm dinamizm ve profesyonelliğimiz ile 2006 yılının Kasım ayından bu yana hizmet vermekteyiz.

CRYSTALS' DANCE TEAM, kuruluşundan bu yana çeşitli organizasyonlarda görev almıştır. Katılım sağladığı tüm organizasyonlarda, yüksek enerjisi, farklı show ve koreografileri ile büyük ilgi toplamaktadır. Gerçekleştirdiği ve daha gerçekleştireceği tüm showlarına özen gösteren dans grubumuzun amacı; sizler gibi hassas düşünüp o yolda ilerlemeyi, çalışmış olduğu firmalarla sürekliliğini sağlamayı ve bulunduğu ortamı daha da eğlenceli hale getirmektedir.

Grubumuzun bünyesi, herbiri üniversite öğrencisi, dansı yaşam felsefesi olarak kabul etmiş birbirinden sevimli ve hoş dançılardan oluşmaktadır. Dans antrenmanlarına gösterdiğimiz büyük önemle çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Dansçılarımızın hepsi dansın profesyonellikle buluştuğu noktada sporcu kimliği taşımakta ve hepsi CRYSTALS' DANCE TEAM ailesini oluşturmaktadır...
Kendini sürekli geliştirmekte olan takımımız, sizlerden gelebilecek talepler doğrultusunda ortak çalışmalar yapabilmektedir..
Bünyemizde oluşturulan koreografilerimiz ve kostüm seçeneklerimiz ile her an biz; hazır bulunmaktayız.
Türkiye'de diğerlerinden farklı ve ilk olarak Crystals Dance Academy ile de hizmet vermekteyiz. Dans Okulumuzda diğer tüm branşlar öğretilmekte ve bizleri yerimizde de ziyaret etmeniz mümkündür.

Etiketler

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

CRYSTALS DANCE TEAM firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder