Merhaba,
Bu işe; gönlümüzü amatörce verip profesyonel anlayış ve müşterilerimizden aldığımız güç ile 01 Haziran 2000 Tarihinde başladık.

Amacımız:
Akvaryum, Evcil Canlı (Kedi, Köpek, Kuş, Sürüngen, Kemirgen vb. ) Çeşitleri ve Malzemeleri Satışı, Bakım ve Kurulum Hizmetleri ile siz ve sevimli dostlarınıza ekonomik, dürüst, güven veren, güleryüzlü, hızlı, çözümlemeci yaklaşım ve kaliteli hizmet etmek ve sektörün öncü kuruluşlarından olmak.

Artık; 2000 yılından bu yana bilgi ve deneyimlerimizi teknoloji ile birleştirerek, dostlarımıza çağdaş hizmet sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Yıllardır iyi hizmet vermek için yaptığımız çabalarımıza bir yenisini daha ekledik. 2006 yılından itibaren minik dostlarımızın dünyalarıyla ilgili bilgi ve deneyimlerimizi sizlerle paylaştığımız guppypetshop'u kurduk, 2008 itibarı ile de daha profesyonel hale getirmeye çalışarak minik dostlarınız için güvenle alışveriş yapabileceğiniz evcilal' u kurduk.

EvcilAl'da renkli görüntüler, ekonomik fiyatlar, seçkin markalar, zengin çeşit ile çeşitli kategori ve alt kategoride binlerce ürünü sizlerin beğenisine sunduk ve her geçen gün daha da geliştirmeye çalışıyoruz. Sizden gelen öneri ve eleştiriler bizim için çok değerlidir.
Sizlere, Guppy Akvaryum Pet Market garantisiyle en kısa sürede ulaştırılacak olan siparişleriniz için her türlü istek ve şikayetinizi iletebileceğiniz "Müşteri Hizmetleri" birimimizi de aynı anda hizmete geçirerek sizlere, bugün de en iyisini sunmayı amaçladık.
Lütfen öneri ve şikayetleriniz için bize ulaşınız.
Guppy Akvaryum Pet Market - Evcilal olarak, işimizi en iyi şekilde yapmak için gösterdiğimiz çabalarımız, sizlerden aldığımız güç ile yarın da devam edecektir.

UNUTMAYINIZ:

Akvaryum ve Evcil canlı hobi ve gönül işidir. O sebeple; alışverişlerinizde, bu işi, yani hobiyi meslek olarak edinmiş kişileri - kuruluşları tercih ediniz.


İlginize teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz.

Saygılarımızla.

Guppy Akvaryum Pet Market

Etiketler

Konum

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

GUPPY AKVARYUM PET SHOP firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder