Onur Eksiz Oluk ve Çatı Sistemleri 1992 yılında kurulmuştur. Firmamız geçmişin deneyimi ve geleceğin inancının birleştiği noktada bugün daha güçlü ve kararlı olarak yoluna devam etmektedir. Çatı ve oluk sektörüne verilen uzun yılların getirdiği tecrübe ve bilgi donanımı ile her türlü çatı oluk montaj, tadilat ve bakım hizmetini mükemmel bir şekilde yerine getirerek, en gelişmiş teknoloji ürünlerini kullanarak eksiz tek parça üretimi gerçekleştirmektedir. Müşterilerine en kaliteli ve en hızlı hizmet anlayışını öncelikli olarak hedefleyen firmamız.

Bağlı bulunduğu sektörde %100 müşteri memnuniyeti ile kalite çerçevesinde ürün ve hizmet sunan firmamız konusunda uzman ve deneyimli ekibi ile etkin bir yapılaşma sağlamıştır. Kalitesini ve güvenilirliğini içinde bulunduğu sektörün en iyisi olmak için çalışan firmamız; saygın, istikrarlı, güçlü, ve güvenilir bir kuruluştur.
Geleceğe giden yolda geçmişten güç ve destek almanın önemi ve bilinci ile ulusal değerlere bağlı kalarak adını marka yapmayı başarmıştır. Başarının anahtarı’nın disiplinli ve planlı çalışmak olduğuna inanır. sahip olduğu girişimci ruh, vizyon ve cesaretle çatı ve oluk sektöründe tüm Türkiye'de iddia sahibi olacak güç ve karalılığa sahiptir.
Onur Eksiz Oluk ve Çatı Sistemleri olarak biliyoruz ki; geleceğimize giden yolda ardımızda bıraktığımız her işimiz bir ayna her müşterimiz bir referanstır.
Saygılarımızla

Etiketler

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

ONUR EKSİZ OLUK VE ÇATI SİSTEMLERİ firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder